واقعیت افزوده ، نسل جدیدی از کاتالوگ ها

واقعیت افزوده (Augmented Reality)‏ یکي از جديدترين فناوري هاي قابل استفاده بر روي تلفن هاي هوشمند و تبلت ها ، كيوسك هاي شهري و … مي باشد كه با تلفيق نماي واقعي با عناصر تصويري مجازي دنياي جديدي را به روي شما ميگشايد.


واقعیت افزوده (Augmented Reality)‏ یکی از جدیدترین فناوری های قابل استفاده برروی تلفن های هوشمندو تبلتهاو… میباشدكه باتلفیق نمای واقعی باعناصرتصویری مجازی،دنیای جدیدی رابه روی شما میگشاید.شركت سروش مهر رضوان بابهره گیری از آخرین فناوری و تكنیكهای واقعیت افزوده میتواند شما را در ورود به این دنیای جدید یاری نماید.

واقعیت افزوده شرکت سروش مهر رضوان

واقعیت افزوده (Augmented Reality)‏ یکی از جدیدترین فناوری های قابل استفاده بر روی  تلفن های هوشمند و تبلت ها ، كیوسك های شهری و … می باشد كه با تلفیق نمای واقعی با عناصر تصویری مجازی دنیای جدیدی را به روی شما میگشاید.
واقعیت افزوده یك نمای فیزیكی زنده و در تعامل با كاربر است كه عناصری مجازی را پیرامون دنیای واقعی افراد اضافه میكند ، این عناصر بر اساس تولید كامپیوتری و از طریق دریافت و پردازش تصاویر دریافتی از دوربین تلفن های هوشمند و موقعیت جغرافیایی ایجاد میشوند.

واقعیت افزوده در حقیقت ابزاری بسیار كاربردی و خلاقانه برای نمایش زنده عناصر مجازی در رابطه با محیط پیرامونی است كه در زندگی روزمره مانند تحصیل و آموزش ، علم و تحیقیقات ، تجارت و صنعت بسیار پر كاربرد است.
تصور كنید از طریق دوربین تلفن هوشمندتان به یك شیء خارجی  كه میتواند كاتالوگ یك محصول ، یك ساختمان ، پوستر ، بیلبوردهای تبلیغاتی شهری و … باشد نگاه میكنید ، نرم افزار واقعیت افزوده آن را شناسایی میكند و ناگهان تصویر متحرك میشود ، اطلاعاتی راجع به آن در صفحه ظاهر میگردند ، اشیاء سه بعدی نمایش داده میشوند و ویدئو و یا انیمشینی به اجرا در می آید ، مهمتر از همه این كه شما میتوانید با این عناصر تعامل داشته باشید.
شركت سروش مهر رضوان با بهره گیری از آخرین فناوری ها و تكنیك ها در زمینه واقعیت افزوده، با ارائه مشاوره میتواند شما را در ورود به این دنیای جدید یاری نماید.