اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیت

واقعیت افزوده مجله موفقیت

با واقعیت افزوده موفقیت، مجله را ببینید و بشنوید !

از دیرباز همواره حسرت خبرنگاران این بوده است که نمی‌توانند حس واقعی مطالب و وقایع را تنها در قالب واژگان به مخاطب خود انتقال دهند و حتی تصاویر ثابت و محدود در صفحات مجله نیز نمی‌توانند کمک چندانی به این موضوع داشته باشند. اما با پیوستن تحریریه مجله موفقیت با همکاری شرکت سروش مهر رضوان به تکنولوژی «واقعیت افزوده»، هر خبرنگار و فیلمبرداری در عمق وقایع خواهد بود و می‌تواند درکنار گزارش خود فیلم وقایع و صدای مطالب را نیز به مخاطبان ارائه دهد؛ پس از حالا به بعد در متن مطالب موفقیتی‌ها حضور خواهید داشت و عمق وقایع را با چشمانتان خواهید دید.

واقعیت افزوده مجله موفقیت

از زمان ورود این تکنولوژی به دنیای انتشارات، این امکان فراهم شد تا با تبدیل تصویر هرکدام از صفحات مجله به یک الگو اطلاعات «افزوده»ای به هریک از صفحات پیوست شود. دوربین تلفن همراه تصویر صفحه مکتوب مجله را دریافت می‌کند و ازطریق اینترنت با الگوهای موجود در کامپیوتر مرجع مقایسه می‌کند و با تشخیص درست صفحه مجله اطلاعات افزوده مربوط به آن را پخش می‌کند. با این روش امکان پخش فیلم، اضافه‌کردن گزارش تصویری، اختصاص صوتی به بخشی از صفحه فراهم می‌شود و نیز فعالیت‌هایی که بعضا برای مشاهده فیلم، دانلود نرم‌افزارهای معرفی‌شده، اشاره به موقعیتی در نقشه، گشتن در تورهای مجازی و... به ‌کار می‌رفت، از این پس این محتواها برروی صفحه مجله دیده می‌شود.

واقعیت افزوده مجله موفقیت

اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیت از روز 15 مهر ماه 1393 در شماره 290  وارد مرحله‌ای جدیدی خواهد شد و تمامی خوانندگان مجله می توانند از این تکنولوژی جذاب بهره به گیرند. موفقیت به شما این نوید را می‌دهد که هر‌ روز در این نشریه شاهد اتفاقی جدید با این تکنولوژی خواهید بود؛ پس ما را در این تجربه‌ واقعی همراهی نمایید..

برای دانلود اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیت بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

Apple اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیتAndroid اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیت

همچنین در ویدیو زیر میتوانید نحوه کار و امکانات مختلف اپلیکیشن را ملاحظه نمایید.

طراحی و تولید اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیت توسط شرکت سروش مهر رضوان

 وب سایت مجله موفقیت