واقعیت افزوده گروه مپنا

واقعیت افزوده مجله موفقیت

واقعیت افزوده گروه مپنا

اپلیکیشن واقعیت افزوده گروه مپنا به سفارش مدیریت ارتباطات و بازار گروه مپنا با همکاری شرکت سروش مهر رضوان تهیه و تولید گردید.

مپنا، یک بنگاه اقتصادی ایرانی است که به همراه ۳۹ شرکت زیرمجموعه خود، تحت لوای گروه مپنا در زمینه توسعه و ساخت نیروگاه‌های حرارتی و همچنین اجرای پروژه‌هاى نفت و گاز و ریلى بصورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (IPP) فعالیت می‌کند.

از آغاز تأسیس در سال ۱۳۷۱، گروه مپنا اجرای نزدیک به ۱۰۰ پروژه به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد یورو را در کارنامه خود ثبت نموده است. علاوه بر آن ۶۰ محصول گوناگون و ۸۵ نوع خدمات مختلف را به مشتریان خود عرضه می‌کند که از میان آنها می‌توان موارد زیر را برشمرد.

واقعیت افزوده مجله موفقیت.

واقعیت افزوده مجله موفقیت

اپلیکیشن واقعیت افزوده گروه مپنا برای نسختین بار از شماره 80 خبر مپنا شروع به فعالیت کرده است.

شکل‌گیری گروه مپنا، با تأسیس «شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران» یا به اختصار «مپنا» در ۲۲ مرداد ماه سال ۱۳۷۲ خورشیدی و توسط وزارت نیروی جمهوری اسلامی ایران آغاز می‌شود. پیش از تأسیس شرکت مپنا، تمامی امور اجرایی پروژه‌های نیروگاهی حرارتی ایران، توسط شرکتهای خارجی انجام می‌شد. هدف اصلی از تأسیس این شرکت، در ابتدا پیمانکاری عمومی پروژه‌های نیروگاهی به صورت کلید در دست بود. 

MAPNA2 واقعیت افزوده گروه مپنا

MAPNA6 واقعیت افزوده گروه مپنا

برای دانلود اپلیکیشن واقعیت افزوده گروه مپنا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

Apple واقعیت افزوده گروه مپناAndroid واقعیت افزوده گروه مپنا

طراحی و تولید اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیت توسط شرکت سروش مهر رضوان