سروش مهر رضوان

 تور مجلزی و بازدید مجازی از هتل

بررسی میزان رشد تکنولوژی و فناوری‌های رایانه‌ای در همه زمینه‌ها نشان‌دهنده نفوذ روزافزون این «صنایع مجازی» به عرصه‌های حقیقی زندگی است. تحلیل تاثیرات و بازخوردهای این صنایع نشان‌دهنده مثمر به ثمر بودن این مولفه در اکثر عرصه‌های ورود یافته می‌باشد. یکی از سرشاخه‌های اصلی و مرتبط با حیطه روابط عمومی دیجیتال، «سامانه‌های بازدیـد مجـازی» یا همـان virtual tour  است.
 پس از گذشت سالیان دراز، آرزوی بازدید از نقاط مختلف جهان بدون حضور فیزیکی بشر تحقق یافته و با راه‌اندازی سامانه‌های بازدید مجازی درسطح دنیا، نه تنها آرزوی گردشگران در بازدید از مکان‌ها و ابنیه تاریخی ملل گوناگون دنیا از طریق شبکه جهانی اینترنت فراهم گشته است بلکه این فناوری نو در اختیار فعالان فرهنگی و اقتصادی جهت اطلاع‌رسانی بدون مرز قرار گرفته و با اقبال بسیار چشمگیری رو به رو گشته است.

poparHands-Bugs-Blank-Nonecrop وبلاگ

چگونه واقعیت افزوده می تواند در حوزه آموزش موثر باشد

پیش‌بینی می‌شود فعالیت در حوزۀ واقعیت افزوده، تا سال 2017 حدود 7 درصد در هر سال رشد داشته باشد و جالب اینکه تخمین زده شده که سریع‌ترین رشد در بازارِ این حوزه متعلق به تکنولوژی آموزشی است. بنابراین هم‌اکنون فرصت فوق‌العاده‌ای برای برای متخصصان آموزش و پرورش پیش آمده است.

porche3 وبلاگ

موبایل کاتالوگ معرفی خودرو پروشه کاین مجهز به تکنولوژی واقعیت افزوده محصول شرکت سروش مهر رضوان

نمونه اپلیکیشن مجهز به فناوری واقعیت افزوده توسط شرکت سروش مهر رضوان در قالب موبایل کتالوگ برای خودروی مدل کاین شرکت پورشه و به صورت غیر رسمی تولید و عرضه شد. این اپلیکیشن شامل بخش های متنوعی از جمله نمای بیرونی خودرو به صورت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی ؛ نمای داخلی به صورت تصاویر ۳۶۰ درجه و پخش ویدیو به صورت واقعیت افزوده می باشد .